Graudaugi, milti un miltu izstrādājumi | dabadaba

Graudaugi, milti un miltu izstrādājumi

Graudaugi, milti un miltu izstrādājumi

 

Vai tā būtu biskvīta torte ar vecmāmiņas ābolu ievārījumu iekšā, vai svaigi cepta pilngraudu maize tikko no krāsns, bet varbūt kādas īpašas mandeļu miltu pankūkas no rīta brokastīs saviem pašiem mīļākajiem – mēs esam parūpējušies par visiem! Veikala garšu plauktos atradīsies milti un to izstrādājumi gan tradicionālo recepšu piekritējiem, kā arī bezglutēna produkti to piekritējiem vai vienkārši gardiem eksperimentiem virtuvē.

Milti

Maiga kanēļmaizīte bezrūpīgai pēcpusdienas sarunai ar draudzeni, bet varbūt spēcinoša bio rudzu miltu maizes rika brokastīs? Vienkāršam baudījumam vai enerģijas devai Tavai ikdienai veikalā pieejami daudzveidīgi un dažāda maluma (smalka, vidēji rupja un rupja maluma) milti – bio kviešu, rudzu, griķu, kukurūzas, pilngraudu prosas miltu, bio grauzdētas sojas, mandeļu, kokosriekstu, rīsu, kā arī daudzi citi.

Miltu maisījumi

Esam piedomājuši arī par tiem, kas steidz dzīvi baudīt – īpaši miltu maisījumi ātrai un gardai maltītes pagatavošanai! Piedāvājam iegādāties spēka putru, pilngraudu pankūku maisījumus, miltu maisījumus ar cepamo pulveri, šokolādes mafinu un šokolādes kūku maisījumus, burgeru (tomātu, bezglutēna un graudaugu) maisījumus un citus.

Putraimi, graudi un sēklas

Veikalā atradīsiet putraimu, graudu un sēklu produktus pārsteidzošām svētku maltītēm, vieglām vakariņām laiskā vasaras pēcpusdienā un spēcinošiem linsēklu kokteiļiem pirms spirdzinošā rīta skrējiena. Mums ir pieejami auzu putraimi, dzīvie griķi, manna, klijas (kviešu, auzu), miežu grūbas, baltie un brūnie rīsi, turku zirņi, sojas pupiņas, šķeltie zirņi, pelēkie zirņi, lēcas (zaļās, brūnās, sārtās), kā arī Mung pupiņas, amaranta sēklas, kvinoju, čia sēklas, linsēklas (dažāda maluma), Kus kus, bulgurs, prosa.

Diedzēšanai

Ikdienas vitamīnu lādiņam un brīnišķīgai piedevai pusdienu salātiem, „dbdabā” atradīsiet dažnedažādas sēklas diedzēšanai – rudzu un kviešu graudi, redīsu, brokoļu, sarkano lēcu, sinepju, sarkanā aboliņa sēklas, kā arī sēklu maisījumi.